Mały Książę Plan lekcji dla nauczycieli

Jest wielu nauczycieli, którzy nie mają czasu na nauczanie swoich uczniów. Istnieje wiele powodów za tym, takich jak są zajęte z ich życia rodzinnego i innych spraw osobistych. W takich przypadkach należy uczynić swój czas bardziej wartościowym poprzez nauczanie uczniów czegoś nowego i interesującego. Oto kilka wspaniałych lekcji, które możesz nauczyć swoich uczniów.

Spraw, by nauka była zabawą

Musisz uczynić naukę zabawą dla dzieci, ponieważ utrzyma to ich zainteresowanie i skupienie. Więc zacznij od tego, że dasz dzieciom ciekawy temat do nauki.

Niech wiedzą, jak dużo się nauczyły

Możesz uczynić naukę interesującą dla dzieci pokazując im różnicę między rzeczownikiem a czasownikiem. Musisz więc dać im listę słów i poprosić o napisanie zdań, które używają tylko rzeczowników i czasowników.

Ucz się od nich

Dzieci są najlepszymi nauczycielami, ponieważ nauczą Cię wielu rzeczy, jeśli tylko zwrócisz uwagę na ich potrzeby. Ważne jest więc, abyś uczył się od nich i starał się zrozumieć ich problemy i podzielić się z nimi swoją wiedzą.

Zapewnij im specjalny poczęstunek

Dzieciom bardzo łatwo jest zapamiętać specjalny dzień lub dzień, w którym dostały prezent. Tak więc, zrób to zwyczaj dawania dzieciom specjalnego poczęstunku w dniu ich urodzin. Możesz zrobić niespodziankę, mówiąc rodzicom, że sprawisz, że ten dzień będzie dla dziecka wyjątkowy.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobało Ci się czytanie tego postu i czegoś się z niego nauczyłeś. Jeśli masz dla nas jakieś sugestie, to zapraszam do komentowania poniżej.