Drukarka 3D ile kosztuje?

Czy planujesz zakup drukarki 3D? Jeśli tak, to jest to najlepsza decyzja, jaką podejmiesz. Jest to rewolucyjny wynalazek, który może zmienić sposób, w jaki korzystamy z technologii. Ale przed zakupem, trzeba wiedzieć, koszt drukarki 3D.

Większość ludzi będzie zadawać pytanie, ile kosztuje drukarka 3D? Więc, oto kompletny przewodnik, jak poznać dokładny koszt drukarki 3D.

Koszt drukarki 3D

Koszt drukarki 3D zależy od różnych czynników. Ale, ogólnie rzecz biorąc, koszt drukarki 3D zaczyna się od 500 dolarów i idzie do 4000 dolarów.

Jaka jest cena drukarki 3D?

Istnieją różne typy drukarek 3D i każdy typ ma inną cenę. Omówmy je po kolei:

Drukarka

Domowa drukarka jest jedną z najbardziej przystępnych opcji dla ludzi. Mają niskie ceny i jakość wydruków jest dobra. Ale, cena drukarki będzie zależeć od liczby funkcji, które ma. Im wyższa liczba funkcji ma, tym wyższa cena.

Niektóre z drukarek są w stanie drukować złożone projekty i modele 3D o wysokiej rozdzielczości. Zaleca się więc, aby nie kupować taniej drukarki pod kątem jakości wydruku.

Ile to kosztuje?

Drukarki domowe będzie kosztować mniej niż 200 dolarów. Te drukarki są trochę nieporęczne i to zajmie trochę czasu, aby je złożyć. Tak więc, jeśli nie masz doświadczenia to lepiej iść na mniej kosztowną opcję.

Laserowa drukarka 3D

Laserowa drukarka 3D jest jedną z najbardziej popularnych drukarek 3D, ponieważ jest łatwa w użyciu. Drukuje modele w wysokiej rozdzielczości i nie potrzebujesz żadnych materiałów pomocniczych. Jest to więc najlepszy wybór dla osób, które chcą drukować wysokiej jakości modele 3D.

Ale, cena drukarki laserowej 3D zależy od wielkości modelu. Jeśli chcesz wydrukować małe modele to będzie mniej kosztowne. Ale, jeśli chcesz wydrukować duże modele, to będzie kosztować więcej.

Drukarki, które są w stanie drukować duże modele

Istnieją drukarki, które są w stanie drukować duże modele. Tak więc, jeśli chcesz wydrukować ogromny model 3D, a następnie można przejść do tych drukarek. Ale będzie to kosztować trochę więcej niż drukarki laserowe.

Ile to kosztuje?

Drukarki, które są zdolne do drukowania dużych modeli będzie kosztować od 1000 do 3000 dolarów.

Drukarka 3D na biurko

Desktopowe drukarki 3D są najlepsze dla osób, które chcą drukować małe modele. Większość drukarek ma powierzchnię 150 x 100 cm. Jednak, będzie Cię to kosztowało więcej niż drukarki laserowe.

Ile to kosztuje?

Kosztuje od 2000 do 3000 dolarów za biurkowe drukarki 3D.

Profesjonalna drukarka 3D

Profesjonalna drukarka 3D to.