10 najlepszych piosenek dla studentów do słuchania w drodze do szkoły

To najlepszy czas, aby rozpocząć szkołę ponownie i jeśli jesteś studentem, to na pewno słyszałeś piosenkę “Back to School” Nicki Minaj. Piosenka jest popularna, ponieważ ma dobre przesłanie, ale jeśli szukasz więcej piosenek do słuchania podczas jazdy do szkoły, to tutaj jest 10 najlepszych piosenek dla Ciebie.

1. “Boom Clap” – YG feat. Big Sean

Ta piosenka jest bardzo energiczna i chwytliwa. Jest o facecie, który właśnie wypadł ze szkoły i teraz chce wrócić do szkoły dla swojego GED. Chce wrócić do szkoły, bo chce się uczyć i poznawać nowe rzeczy.

2. “School Rules” – T-Pain feat. Lil Wayne

W tej piosence mówca wyjaśnia, że w szkole istnieje wiele zasad, więc nauczą cię, jak złamać zasady. Jest to idealna piosenka dla uczniów, którzy chcą być zbuntowani i dobrze się bawić podczas nauki.

3. “B.O.B.” – Kodak Black feat. Drake

Kodak to nazwa marki aparatu fotograficznego. B.O.B. to skrót od Black Out Before Bed, czyli czarne wyjście przed snem. Jest to świetna piosenka do słuchania, gdy jesteś zmęczony i chcesz odpocząć przed rozpoczęciem dnia.

4. “Go to School” – Childish Gambino

Childish Gambino to amerykański aktor i raper. Jest to motywacyjna piosenka, która uczy, że jeśli masz marzenie, powinieneś iść po nie.

5. “Let Me Go” – Young Thug

Young Thug to raper pochodzący z Atlanty w stanie Georgia. Jest znany ze swojego unikalnego stylu rapowania, a jego piosenki są bardzo wciągające. Mówi, że chce iść do szkoły i nauczyć się zarabiać pieniądze.

6. “Fool’s Gold” – Travis Scott

Travis Scott jest piosenkarzem, autorem tekstów, producentem płyt i przedsiębiorcą. To piosenka o bogatym chłopaku, który uświadamia sobie, że życie nie jest sprawiedliwe. Ma możliwość robienia wszystkiego, co chce, ale jeśli nie będziesz ciężko pracował, nigdy nie osiągniesz sukcesu.

7. “I Got U” – Drake

Drake to kanadyjski raper, piosenkarz, autor tekstów, producent płyt i okazjonalny aktor. Współpracował z takimi artystami jak Kanye West, Justin Bieber, Rihanna i Nicki Minaj.

8. “I Miss the Days” – The 1975

The 1975 to brytyjski zespół pop rockowy. Najbardziej znani są z singli “A Change of Heart” i “Chocolate”.

9. “Mona Lisa” – Lil Baby

Lil Baby to raper pochodzący z Atlanty w stanie Georgia. Najbardziej znany jest ze swojego hitowego singla “Sucker MCs”, który pojawił się również w programie telewizyjnym “Atlanta”.